Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 23. mája 2018, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Lukáš Adamec: Niekedy som nerozvážny, ale čas to vylieči.

Zdroj: © Server.sk, redaktor: pb, pridané: 29.04.2013

Vyhral SuperStar, bol nerozlučný so svojou kapelou Siempre a zrazu sa vydal na sólovú dráhu.Viac sa dozviete v rohovore s Lukášom Adamcom.
Lukáš Adamec: Niekedy som nerozvážny, ale čas to vylieči.
Zdroj obrázku: TS Server.sk
 

Vyhral SuperStar, bol nerozlučný so svojou kapelou Siempre a zrazu sa vydal na sólovú dráhu. Čo ho k tomu viedlo, či Siempre povedal definitívne zbohom a čo robí preto, aby ľudia vedeli, že ešte stále žije, prezradil Lukáš Adamec v rozhovore pre náš server...

Vo februári si tvrdil, že neodchádzaš od svojej domovskej kapely Siempre, ani si nedávate prestávku. Napriek tomu ste posledný spoločný koncert odohrali v januári (podľa vašej stránky). Platí teda aj po tých dvoch mesiacoch? Alebo ide iba o frázu, ktorá je po ruke, keď sa chce niekto v niečom zbytočne rýpať?
Všetky otázky sú správne položené a dá sa na ne odpovedať kladne. Z kapely som neodišiel. Prestávka (v zmysle nejakého rozpustenia) sa nekonala. Ja si myslím, že to stále platí. Je naplánovaných pár koncertov na leto. A čo sa týka tej frázy... Niektoré veci sú samozrejme hlbšieho charakteru, poprípade veľmi súkromného, takže áno... niekedy proste nevyhovuje, keď sa niekto rýpe :)

Prečo teda odrazu Lukáš Adamec ako sólista? Odkedy si verejne známy, pamätám si ťa jedine ako hrdého člena Siempre, ktorý sa síce zviditeľnil cez komerčnú súťaž, ale iba preto, aby mohol ďalej napredovať so svojou kapelou. Navyše nie je bežné, že by spevák začal robiť niečo sólové hneď po prvom albume, ktorý nahral so svojou kapelou...
Jednoducho preto, lebo ma to baví a dostal som na to chuť. Odkedy som tlačil kapelu a robil pre ňu všetko. Nemyslím si však, že by malo byť zvláštne, ak mám chuť vyskúšať tvoriť aj sám. A či je to bežné, alebo nebežné? Ani jeden muzikant nie je bežný :)

Sólového Lukáša Adamca odštartovala pesnička Ty vieš, ktorú ti pripravili Tomáš Okres a textár Vlado Krausz. Pesnička úplne iná, než debutový album Siempre. Od koho si dostal „nožík na krk“? Od autorov, že to musíš naspievať ako Lukáš Adamec, alebo od kapely, že toto sa im nehodí do playlistu, urob si to sólovo?
Nožík na krk? Taká dramatická frázička, nie? Už len tá otázka je zaujímavá, keďže sám v nej vravíš, že tú pieseň urobil niekto úplne iný ako Siempre. S kapelou nemala nikdy mať nič spoločné a ani na sekundu sa o tom neuvažovalo. Tomi mi tú pieseň zahral s tým, že sa mu nepáčilo, ako ju spieval on. Tak som to skúsil ja. Obom sa nám to veľmi páčilo a onedlho vznikli ďalšie piesne.
Lukáš Adamec - Ty vieš

Na svete je prvý singel. Bol to test niečoho, alebo príde ďalší a za ním rovno celý album?
Nebol to test ničoho. Bola to pieseň, ktorá bola dokončená, nahratá. Tak isto klip ku nej vznikal súbežne. Takže prečo ju neukázať? Samozrejme, prídu ďalšie a plánom je určite to zozbierať do albumu. Je to skôr cesta singlovej tvorby, nie rovno celého albumu.

Keď si vydával album s kapelou, odmietli ste sa podriadiť komerčným požiadavkám veľkého vydavateľstva a album ste si vydali po svojej línii. Je zrejmé, že sólový Lukáš Adamec bude pre veľké vydavateľstvo prijateľnejší. Si v stave ustúpiť od ďalšej zásady a prijať ponuku veľkého vydavateľa, ak by prišla? To je veľké AK, ale AK by prišla, tak záleží na ponuke, záleží natom, či bude treba ustupovať, koľko ustupovať. Toto je iná hudba, ako robí kapela. A kto vie, možno prijateľnejšia, možno nie.

Aké reakcie si zaznamenal na pesničku Ty vieš? Dnes už môžeš porovnávať. Hrávali ju rádia častejšie, ako to, čo si urobil so Siempre?
Na pieseň boli super reakcie. Ľuďom sa páči, takisto aj zmena v mojom speve. Porovnávať... Povedz ty, či sa dá porovnávať, keď ťa majú hrať hneď ako si vyhral súťaž, alebo dva roky na to.

Ty Vieš je komerčná nahrávka a počúval som už veľakrát dookola, pretože sa mi páči. Ale zakaždým som mal pocit, že to nie je poloha, v ktorej sa cítiš najlepšie. V ktorom žánri sa cítiš najistejšie?
Ďakujem, ale máš veľmi zlý pocit. Teda, nesprávny... . Práve v tejto polohe sa cítim veľmi príjemne. Rád spievam rôzne žánre. Bližšie to konkretizovať na pár najvhodnejších je hlúposť.

Ďalšie plány Lukáša Adamca na najbližšie obdobie – nahrávanie, koncerty, album?
Ďalšie plány sú jasné. Ľudia sa musia nejakým spôsobom dozvedieť, že ešte žijem a že tvorím aj sólovo, takže musím dať o sebe vedieť. Mám ďalšiu pieseň vo finálnej rovinke, s ktorou už len premýšľam, čo ďalej a v máji idem do štúdia nahrať ďalší singel. Pomaličky sa nám to bude zbierať, že z toho raz vytvoríme album. Koncerty sú naplánované a zverejnené to bude aj so všetkými fotkami a novinkami na facebooku na stránke Lukas Adamec official.

Momentálne beží ďalšia SuperStar? Sleduješ ju?
Áno

Ako víťaz takejto súťaže si sa musel podriadiť nejakým pravidlám. Ako dlho trvá, kým sa víťaz zbaví všetkých záväzkov, ktoré súťaž prinesie a ktoré častokrát bývajú na príťaž, než na prospech?
To je podľa mňa rôzne a osobitné, tak isto ako aj chápanie toho, či to je príťažou, alebo prospechom.

Novinári, paparazzi, strata súkromia, objektívy pomaly aj na záchode, to všetko je neoddeliteľná súčasť tvojho povolania. Nelezie ti to niekedy na nervy?
Zatiaľ som sa s takým niečím nestretol, takže nervy mám v poriadku.

Podľa niektorých novinových článkov sa môže zdať, že si rebel, alebo že v niektorých situáciách príliš tlačíš na pílu. Aký je vlastne Lukáš Adamec?
Rebel asi nie, skôr som živý, niekedy nerozvážny, ale to vylieči čas a vek.

Zdroj foto: Jakub Muroň
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Fotografia
Anonym
pred rokmi
Am from England, Oxford,UK ...HIV has been ongoing in my family for long..I lost both parents to HIV and it is so much pain has not been able to get over. As we all know medically, there is no solution or cure for HIV and the cost for Medication is very expensive. Someone introduced me to a man (Native Medical Practitioner) in oxford. I showed the man all my Tests and Results and I told him have already diagnosed with HIV and have spent thousands of dollars on medication. I said I will like to try him cause someone introduced me to him. He asked me sorts of questions and I answered him correctly. To cut the story short, He gave me some medicinal soaps and some herbs(have forgot the name he called them) and he thought me how am going to use them all. At first I was skeptical but I just gave it a try. I was on his Medication for 2 weeks and I used all the soaps and herbs according to his prescription. That he will finish the rest himself. And I called him 3 days after, I arrived and I told him what is the next thing he said, he has been expecting my call. He told me to visit my doctor for another test. Honestly speaking, i never believe all he was saying until after the test when my doctor mention the statement that am, HIV negative and the doctor started asking me how do I do it....Am telling this story in case anyone may need this man’s help. He is the Great DR ADUWAWA here is via email address ( aduwawaspiritualtemple01@gmail.com

 

Diskusné príspevky (2)

Fotografia
Anonym
pred rokom a pol
Dobrý deň všetkým, volám sa Věra Maxwell zo Spojených štátov, bol som trpiaci HIV / AIDS viac ako 4years teraz, a zrazu som strávil celý moje peniaze všetko, aby sa ubezpečil som sa uzdraviť po celý deň, ale šťastne, posledné dve mesiac 12.08.2015, dobrý kamarát, ktorý bol tiež HIV pozitívny predstaviť tradičné lekára tiež známy ako hlavný kňaz z novín, ktorý sa nazýva Dr Ahmed Dante, ktorý má pomôcť môj priateľ a ďalších ľudí, aby liečiť svoje choroby AIDS, a tak mnohí iná choroba Najskôr som učil, že je to vtip, kým som ho kontaktoval " (Ahmeddante11@gmail.com) "a on povedal, že keď som pripravený pre túto prácu, aj mu povedal áno, a zbieral údaje o mojej a povedal mi, že potom, čo má dokončil konzultačné jeho Oracle a prípravy bylinné pošle ju ku mne a naozaj urobil a povedal mi, ako používať bylinné a ja som, ako sa majú pokyn, Bol som nezdravé ling prekvapenie. A skutočne minulý týždeň pondelok Dr. Ahmed mi volal, aby sa rýchlo ísť na lekársku prehliadku, čo som urobil, len aby zistil, že som nebol s žiadnym ochorením HIV už, moji priatelia a rodín, ktoré mi zostávajú bežať späť ku mne. Aj teraz zistili, že Boha Nebo je pomocou tohto muža, aby požehnal a liečiť nás všetkých, je to skvelý a mocný muž, opäť hovorím vám, pán, že Všemohúci Boh bude zdvih vás a Vaše skvelé práce, ktorú urobil pre I. a ostatnými ľuďmi. Prosím, budem úprimne radu všetkým pacienta s HIV kontaktovať tento skvelý mocný muž menom Dr. Ahmed pre vaše riešenie teraz za (ahmeddante11@gmail.com), bude sa vám na vašej HIV problém email: ahmeddante11@gmail.com ..... Prosím ťa, t sa hanbiť s ním spojiť Don, t zomrieť v mlčí.
Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
Vyhral SuperStar, bol nerozlučný so svojou kapelou Siempre a zrazu sa vydal na sólovú dráhu.Viac sa dozviete v rohovore s Lukášom Adamcom. Odkaz na článok: http://music.server.sk/rozhovory/lukas-adamec-niekedy-som-nerozvazny-ale-cas-to-vyl/

Nemôžem uveriť, je možné, že HIV môže byť vyliečiť to, čo skvelý človek mohol urobiť to pre mňa tiež som neveril, všetky tieto poznámky a po ňom, bol som veľmi chorý, som Stellu podľa mena, som HIV pozitívny, cez 10 rokov, tak v minulom roku som sa držať čítanie svedectvo príspevok o tomto mužovi menom DR.EHOHO povedali, že muž je tak silný, že sa vyliečil rôznym chorobám, stále sledovať funkciu niektorých ľudí o tomto mužovi a ja som zistil, tento muž je skutočný I kontaktoval ho o pomoc, pretože som mal taký problém ten muž odpoveď na môj e-mail po niekoľkých hodinách som informoval on o svojom probléme, ktorý mám tento vírus za 10 rokov sa tento muž povedal, že by som nemal strach a ja by som ho sklamať, čo sa chystá urobiť pre mňa je jednoducho dar od svojich bohov a jeho otec, že som s ním mala považovať, ak som vyliečený by som mal napísať pravda o ňom, povedal som, žiadny problém, pretože som nikdy uveriť, že som sa vyliečil jedného dňa ale vďaka Bohu za svoj ??život liečenie ma prostredníctvom tohto muža, ten muž požiada o mojej informácie, ktoré pošlem na neho, a on povedal, že chce mať nejakú konzultáciu o tom, ako ma liečiť čakám na jeho reagujú tento muž odpovedzte mi späť po nejakej chvíli mi povedal, že musím zabezpečiť, aby vec potrebu vytvrdnutí sa snažím, a to potom, čo všetko sa deje som zistila, že som zase moja sila späť môj tkanivo začať rozvíjať on sa ma ísť na nemocničné skúšku som urobil a zistil som, nebol HIV nájdený znova mojom tele, čo zázrak vďaka lekár pre pomôžte mi z tejto choroby bude aj naďalej robiť to podľa môjho sľubu, ak budete potrebovať jeho pomoc mu kontaktujte teraz prostredníctvom svojho e-mailu alebo telefónneho čísla drehohospiritualtemple @ gmail.com Vďaka veľkému lekára, ktorý mi pomohol s 45 minút HIV / AIDS vyliečiť, viete, typ bolesti, a viem, myseľ usadí, ak ste HIV príliš, 8 rokov späť, keď som sa stretnúť DR.EHOHO najviac veľký muž mám nikdy neviete, bol som v bolesti, nemôžem zaspať Vždy som premýšľať o tom, ako
Tvoje meno:

Komentár:
Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 6 rokmi
Ak aj vás prenasleduje celulitída na každom kroku, azda vás poteší, že nie ste sama. Naopak; až 90% žien trápi celulitída!
pred 4 rokmi
Všetko, čo som i doteraz myslel o Benovi Stillerovi a o jeho produkcii, beriem späť, alebo to aspoň istým spôsobom potláčam do úzadia. To, čo dokázal v tomto filme nielen ako herec, ale ako režisér, za to mu naozaj patrí poriadna dávka uznania.
pred rokom a pol
Koľko internetových stránok, ktorým ste nerozumeli, ste už navštívili? Koľko neskutočne komplikovaných formulárov ste už museli vyplniť? Internet je v podstate celý o prvých dojmoch a potrebe pochopiť obsah stránky na prvý pohľad.
pred 7 rokmi
Americký herec a režisér Kevin Costner sa ujme funkcie čestného porotcu počas finále Českej Miss, ktoré sa uskutoční v marci 2012 v Prahe.
pred 10 rokmi
Kondičná kulturistika je nešportová forma kulturistiky, určená pre mužov, ženy a mládež, prihliadajúca k individuálnym odlišnostiam cvičiacich a využívajúca...
pred 7 rokmi
Ak vás zaujal tento spôsob stravovania, neváhajte a začnite s delenou stravou. Práve letné obdobie je na to ako stvorené.
pred 5 rokmi
Snímka X-Men: Days of Future Past bude založená na deji rovnomenného príbehu z komiksovej série The Uncanny X-Men.
pred 5 rokmi
Prípadný trest pre Vettela za nesprávne predbiehanie by ho pripravil o titul majstra sveta.
pred 4 rokmi
Olena Lukašová týmito slovami reagovala na obsadenie svojho sídla radikálnymi demonštrantami
pred 5 rokmi
Motoristi sa môžu od začiatku roka 2015 pripraviť na používanie elektronických diaľničných známok spolu so súčasnými papierovými nálepkami.

 
 
 

NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
Desmod prichádza s absolútnou novinkou!
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT
štvrtým štúdiovým albumom, ktorý vydá v októbri.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT