Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 25. júla 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Lukáš Adamec: Niekedy som nerozvážny, ale čas to vylieči.

Zdroj: © Server.sk, redaktor: pb, pridané: 29.04.2013

Vyhral SuperStar, bol nerozlučný so svojou kapelou Siempre a zrazu sa vydal na sólovú dráhu.Viac sa dozviete v rohovore s Lukášom Adamcom.
Lukáš Adamec: Niekedy som nerozvážny, ale čas to vylieči.
Zdroj obrázku: TS Server.sk
 

Vyhral SuperStar, bol nerozlučný so svojou kapelou Siempre a zrazu sa vydal na sólovú dráhu. Čo ho k tomu viedlo, či Siempre povedal definitívne zbohom a čo robí preto, aby ľudia vedeli, že ešte stále žije, prezradil Lukáš Adamec v rozhovore pre náš server...

Vo februári si tvrdil, že neodchádzaš od svojej domovskej kapely Siempre, ani si nedávate prestávku. Napriek tomu ste posledný spoločný koncert odohrali v januári (podľa vašej stránky). Platí teda aj po tých dvoch mesiacoch? Alebo ide iba o frázu, ktorá je po ruke, keď sa chce niekto v niečom zbytočne rýpať?
Všetky otázky sú správne položené a dá sa na ne odpovedať kladne. Z kapely som neodišiel. Prestávka (v zmysle nejakého rozpustenia) sa nekonala. Ja si myslím, že to stále platí. Je naplánovaných pár koncertov na leto. A čo sa týka tej frázy... Niektoré veci sú samozrejme hlbšieho charakteru, poprípade veľmi súkromného, takže áno... niekedy proste nevyhovuje, keď sa niekto rýpe :)

Prečo teda odrazu Lukáš Adamec ako sólista? Odkedy si verejne známy, pamätám si ťa jedine ako hrdého člena Siempre, ktorý sa síce zviditeľnil cez komerčnú súťaž, ale iba preto, aby mohol ďalej napredovať so svojou kapelou. Navyše nie je bežné, že by spevák začal robiť niečo sólové hneď po prvom albume, ktorý nahral so svojou kapelou...
Jednoducho preto, lebo ma to baví a dostal som na to chuť. Odkedy som tlačil kapelu a robil pre ňu všetko. Nemyslím si však, že by malo byť zvláštne, ak mám chuť vyskúšať tvoriť aj sám. A či je to bežné, alebo nebežné? Ani jeden muzikant nie je bežný :)

Sólového Lukáša Adamca odštartovala pesnička Ty vieš, ktorú ti pripravili Tomáš Okres a textár Vlado Krausz. Pesnička úplne iná, než debutový album Siempre. Od koho si dostal „nožík na krk“? Od autorov, že to musíš naspievať ako Lukáš Adamec, alebo od kapely, že toto sa im nehodí do playlistu, urob si to sólovo?
Nožík na krk? Taká dramatická frázička, nie? Už len tá otázka je zaujímavá, keďže sám v nej vravíš, že tú pieseň urobil niekto úplne iný ako Siempre. S kapelou nemala nikdy mať nič spoločné a ani na sekundu sa o tom neuvažovalo. Tomi mi tú pieseň zahral s tým, že sa mu nepáčilo, ako ju spieval on. Tak som to skúsil ja. Obom sa nám to veľmi páčilo a onedlho vznikli ďalšie piesne.
Lukáš Adamec - Ty vieš

Na svete je prvý singel. Bol to test niečoho, alebo príde ďalší a za ním rovno celý album?
Nebol to test ničoho. Bola to pieseň, ktorá bola dokončená, nahratá. Tak isto klip ku nej vznikal súbežne. Takže prečo ju neukázať? Samozrejme, prídu ďalšie a plánom je určite to zozbierať do albumu. Je to skôr cesta singlovej tvorby, nie rovno celého albumu.

Keď si vydával album s kapelou, odmietli ste sa podriadiť komerčným požiadavkám veľkého vydavateľstva a album ste si vydali po svojej línii. Je zrejmé, že sólový Lukáš Adamec bude pre veľké vydavateľstvo prijateľnejší. Si v stave ustúpiť od ďalšej zásady a prijať ponuku veľkého vydavateľa, ak by prišla? To je veľké AK, ale AK by prišla, tak záleží na ponuke, záleží natom, či bude treba ustupovať, koľko ustupovať. Toto je iná hudba, ako robí kapela. A kto vie, možno prijateľnejšia, možno nie.

Aké reakcie si zaznamenal na pesničku Ty vieš? Dnes už môžeš porovnávať. Hrávali ju rádia častejšie, ako to, čo si urobil so Siempre?
Na pieseň boli super reakcie. Ľuďom sa páči, takisto aj zmena v mojom speve. Porovnávať... Povedz ty, či sa dá porovnávať, keď ťa majú hrať hneď ako si vyhral súťaž, alebo dva roky na to.

Ty Vieš je komerčná nahrávka a počúval som už veľakrát dookola, pretože sa mi páči. Ale zakaždým som mal pocit, že to nie je poloha, v ktorej sa cítiš najlepšie. V ktorom žánri sa cítiš najistejšie?
Ďakujem, ale máš veľmi zlý pocit. Teda, nesprávny... . Práve v tejto polohe sa cítim veľmi príjemne. Rád spievam rôzne žánre. Bližšie to konkretizovať na pár najvhodnejších je hlúposť.

Ďalšie plány Lukáša Adamca na najbližšie obdobie – nahrávanie, koncerty, album?
Ďalšie plány sú jasné. Ľudia sa musia nejakým spôsobom dozvedieť, že ešte žijem a že tvorím aj sólovo, takže musím dať o sebe vedieť. Mám ďalšiu pieseň vo finálnej rovinke, s ktorou už len premýšľam, čo ďalej a v máji idem do štúdia nahrať ďalší singel. Pomaličky sa nám to bude zbierať, že z toho raz vytvoríme album. Koncerty sú naplánované a zverejnené to bude aj so všetkými fotkami a novinkami na facebooku na stránke Lukas Adamec official.

Momentálne beží ďalšia SuperStar? Sleduješ ju?
Áno

Ako víťaz takejto súťaže si sa musel podriadiť nejakým pravidlám. Ako dlho trvá, kým sa víťaz zbaví všetkých záväzkov, ktoré súťaž prinesie a ktoré častokrát bývajú na príťaž, než na prospech?
To je podľa mňa rôzne a osobitné, tak isto ako aj chápanie toho, či to je príťažou, alebo prospechom.

Novinári, paparazzi, strata súkromia, objektívy pomaly aj na záchode, to všetko je neoddeliteľná súčasť tvojho povolania. Nelezie ti to niekedy na nervy?
Zatiaľ som sa s takým niečím nestretol, takže nervy mám v poriadku.

Podľa niektorých novinových článkov sa môže zdať, že si rebel, alebo že v niektorých situáciách príliš tlačíš na pílu. Aký je vlastne Lukáš Adamec?
Rebel asi nie, skôr som živý, niekedy nerozvážny, ale to vylieči čas a vek.

Zdroj foto: Jakub Muroň
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Fotografia
Anonym
pred rokom
Am from England, Oxford,UK ...HIV has been ongoing in my family for long..I lost both parents to HIV and it is so much pain has not been able to get over. As we all know medically, there is no solution or cure for HIV and the cost for Medication is very expensive. Someone introduced me to a man (Native Medical Practitioner) in oxford. I showed the man all my Tests and Results and I told him have already diagnosed with HIV and have spent thousands of dollars on medication. I said I will like to try him cause someone introduced me to him. He asked me sorts of questions and I answered him correctly. To cut the story short, He gave me some medicinal soaps and some herbs(have forgot the name he called them) and he thought me how am going to use them all. At first I was skeptical but I just gave it a try. I was on his Medication for 2 weeks and I used all the soaps and herbs according to his prescription. That he will finish the rest himself. And I called him 3 days after, I arrived and I told him what is the next thing he said, he has been expecting my call. He told me to visit my doctor for another test. Honestly speaking, i never believe all he was saying until after the test when my doctor mention the statement that am, HIV negative and the doctor started asking me how do I do it....Am telling this story in case anyone may need this man’s help. He is the Great DR ADUWAWA here is via email address ( aduwawaspiritualtemple01@gmail.com

 

Diskusné príspevky (2)

Fotografia
Anonym
pred rokom
Dobrý deň všetkým, volám sa Věra Maxwell zo Spojených štátov, bol som trpiaci HIV / AIDS viac ako 4years teraz, a zrazu som strávil celý moje peniaze všetko, aby sa ubezpečil som sa uzdraviť po celý deň, ale šťastne, posledné dve mesiac 12.08.2015, dobrý kamarát, ktorý bol tiež HIV pozitívny predstaviť tradičné lekára tiež známy ako hlavný kňaz z novín, ktorý sa nazýva Dr Ahmed Dante, ktorý má pomôcť môj priateľ a ďalších ľudí, aby liečiť svoje choroby AIDS, a tak mnohí iná choroba Najskôr som učil, že je to vtip, kým som ho kontaktoval " (Ahmeddante11@gmail.com) "a on povedal, že keď som pripravený pre túto prácu, aj mu povedal áno, a zbieral údaje o mojej a povedal mi, že potom, čo má dokončil konzultačné jeho Oracle a prípravy bylinné pošle ju ku mne a naozaj urobil a povedal mi, ako používať bylinné a ja som, ako sa majú pokyn, Bol som nezdravé ling prekvapenie. A skutočne minulý týždeň pondelok Dr. Ahmed mi volal, aby sa rýchlo ísť na lekársku prehliadku, čo som urobil, len aby zistil, že som nebol s žiadnym ochorením HIV už, moji priatelia a rodín, ktoré mi zostávajú bežať späť ku mne. Aj teraz zistili, že Boha Nebo je pomocou tohto muža, aby požehnal a liečiť nás všetkých, je to skvelý a mocný muž, opäť hovorím vám, pán, že Všemohúci Boh bude zdvih vás a Vaše skvelé práce, ktorú urobil pre I. a ostatnými ľuďmi. Prosím, budem úprimne radu všetkým pacienta s HIV kontaktovať tento skvelý mocný muž menom Dr. Ahmed pre vaše riešenie teraz za (ahmeddante11@gmail.com), bude sa vám na vašej HIV problém email: ahmeddante11@gmail.com ..... Prosím ťa, t sa hanbiť s ním spojiť Don, t zomrieť v mlčí.
Fotografia
Anonym
pred 3 rokmi
Vyhral SuperStar, bol nerozlučný so svojou kapelou Siempre a zrazu sa vydal na sólovú dráhu.Viac sa dozviete v rohovore s Lukášom Adamcom. Odkaz na článok: http://music.server.sk/rozhovory/lukas-adamec-niekedy-som-nerozvazny-ale-cas-to-vyl/

Nemôžem uveriť, je možné, že HIV môže byť vyliečiť to, čo skvelý človek mohol urobiť to pre mňa tiež som neveril, všetky tieto poznámky a po ňom, bol som veľmi chorý, som Stellu podľa mena, som HIV pozitívny, cez 10 rokov, tak v minulom roku som sa držať čítanie svedectvo príspevok o tomto mužovi menom DR.EHOHO povedali, že muž je tak silný, že sa vyliečil rôznym chorobám, stále sledovať funkciu niektorých ľudí o tomto mužovi a ja som zistil, tento muž je skutočný I kontaktoval ho o pomoc, pretože som mal taký problém ten muž odpoveď na môj e-mail po niekoľkých hodinách som informoval on o svojom probléme, ktorý mám tento vírus za 10 rokov sa tento muž povedal, že by som nemal strach a ja by som ho sklamať, čo sa chystá urobiť pre mňa je jednoducho dar od svojich bohov a jeho otec, že som s ním mala považovať, ak som vyliečený by som mal napísať pravda o ňom, povedal som, žiadny problém, pretože som nikdy uveriť, že som sa vyliečil jedného dňa ale vďaka Bohu za svoj ??život liečenie ma prostredníctvom tohto muža, ten muž požiada o mojej informácie, ktoré pošlem na neho, a on povedal, že chce mať nejakú konzultáciu o tom, ako ma liečiť čakám na jeho reagujú tento muž odpovedzte mi späť po nejakej chvíli mi povedal, že musím zabezpečiť, aby vec potrebu vytvrdnutí sa snažím, a to potom, čo všetko sa deje som zistila, že som zase moja sila späť môj tkanivo začať rozvíjať on sa ma ísť na nemocničné skúšku som urobil a zistil som, nebol HIV nájdený znova mojom tele, čo zázrak vďaka lekár pre pomôžte mi z tejto choroby bude aj naďalej robiť to podľa môjho sľubu, ak budete potrebovať jeho pomoc mu kontaktujte teraz prostredníctvom svojho e-mailu alebo telefónneho čísla drehohospiritualtemple @ gmail.com Vďaka veľkému lekára, ktorý mi pomohol s 45 minút HIV / AIDS vyliečiť, viete, typ bolesti, a viem, myseľ usadí, ak ste HIV príliš, 8 rokov späť, keď som sa stretnúť DR.EHOHO najviac veľký muž mám nikdy neviete, bol som v bolesti, nemôžem zaspať Vždy som premýšľať o tom, ako
Tvoje meno:

Komentár:Dnes.Server.sk
Dnešné horúce témy »


Poradenstvo a školenia v oblasti BOZP a OPP
Ponúkame Exclusivné ovocné destiláty najvyššej ...Vykonávame elektroinštalácie (i menšieho rozsa...
Predám kvalitnú športovú používanú strunovú tra...

Hľadáme do novootvoreneho Hotela v Senci manažé...
Urgentne hľadám záujemcov na prácu do Rakúska,j...

45 990.00 €
Na predaj chata, rozloha 100 m2
700.00 € /mesiac
Na prenájom byt, 3 izby, rozloha 97 m2
64 000.00 €
Na predaj rodinný dom, rozloha 59 m28 190.00 €
3 799.00 €


Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 4 rokmi
Mladíka zadržali fajčiac marihuanu v dome svojho kamaráta a následne ho na päť dní zabudli v cele.
pred 5 rokmi
Podľa ministra Čaploviča by mal byť detský ombudsman súčasťou existujúcej štruktúry verejného ochrancu práv
pred 3 rokmi
O laureátovi, ktorý získa cenu 10-tisíc eur, sa rozhodne v druhom kole v septembri.
pred 5 rokmi
Dexter je jeden z tých psychopatov, ktorý je v konečnom dôsledku géniom a ktorého by ste na prvý pohľad ohodnotili ako milého chlapca od susedov.
pred 5 rokmi
Japonskí experti zverejnili populačné hodiny, podľa ktorých má ich národ vyhynúť o tisíc rokov.
pred 7 rokmi
Po stáročia sú ľuďom známe liečivé a omladzujúce účinky teplej vody.
pred 4 rokmi
Vznikne tak IBM Watson Group, ktorej cieľom bude rozvoj a preniknutie kognitívnych inovácií spojených so superpočítačom Watson.
pred 4 rokmi
Na voľbách do orgánov samosprávnych krajov sa zúčastnilo 20,11 percenta voličov.
pred 5 rokmi
Odborári zo Slovenska vyhlásili jednodňový výstražný štrajk na 13. septembra, podporu im vyjadrilo aj Odborové združenie sestier a pôrodných asistentiek či Nové školské odbory.
pred 4 rokmi
Švajčiarska stajňa bude ako súčasť dohody pripravovať pre budúcu sezónu nového jazdca - Rusa Sergeja Sirotkina.

 
 
 

Dara Rolins má nový album - ETC
Dočkali sme sa a je fantastický!
Dara Rolins má nový album - ETC
Dara Rolins má nový album - ETC
Dočkali sme sa a je fantastický!
Dara Rolins má nový album - ETC
Novinka od Imagine Dragons - Evolve už čoskoro!
Ak milujete skvelú hudbu, tak máme pre vás super novinku.
Novinka od Imagine Dragons - Evolve už čoskoro!
Novinka od Imagine Dragons - Evolve už čoskoro!
Ak milujete skvelú hudbu, tak máme pre vás super novinku.
Novinka od Imagine Dragons - Evolve už čoskoro!
Nový album IVANA MER Early Works
Prečítajte si viac o tomto albume.
Nový album IVANA MER Early Works
Jedna z najúspešnejších českých skupín Chinaski vydáva nový albumNení nám do pláče.
Produkcie sa opäť ujal Greg Haver, ktorý stojí i za mimoriadne úspešnou poslednou nahrávkou Rockfield.
Jedna z najúspešnejších českých skupín Chinaski vydáva nový albumNení nám do pláče.