Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 18. januára 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Selena Gomez je ako miss bakelit – dokonalý produkt, ale...

Zdroj: © Server.sk, redaktor: pb, pridané: 19.09.2013

V utorok večer sa Viedňou niesol uhrančivý krik plný nadšenia a radosti. Tisícky dievčat a chlapcov vo veku žiakov prvého stupňa základných škôl sa do mestskej haly prišlo pozrieť na vystúpenie bábiky Seleny Gomez.
Selena Gomez je ako miss bakelit – dokonalý produkt, ale...
Zdroj obrázku: Internet
 

V utorok večer sa Viedňou niesol uhrančivý krik plný nadšenia a radosti. Tisícky dievčat a chlapcov vo veku žiakov prvého stupňa základných škôl sa do mestskej haly prišlo pozrieť na vystúpenie bábiky Seleny Gomez. Ikona súčasnej základno-školskej mládeže sa vo Viedni zastavila v rámci svojho Stars Dance Tour a na hodinu a pol nechala vo Viedni vôňu svojho parfumu a podráždila zmysly mladých školáčok. O nejakom umení však nemôže byť ani reč.

Zoberme to najskôr ale z tej pozitívnej stránky. Usmievavá 21-ročná Američanka je ikonou súčasnej mládeže. Povedzme od šesť do šestnásť rokov. Aj preto to v utorok večer vyzeralo vo viedenskej hale ako v materskej škôlke, či na veľkej prestávke na prvom stupni v základnej škole. Medzi jačiacimi deťmi sa občas do blikajúcich svetiel vynárala rodičovská hlava. Dá sa predpokladať, že táto veková skupina iba ťažko vypredá obrovskú halu a tak bolo pochopiteľné, že jej časť bola zahalená rúškom saténovej opony, aby to prázdno nevyzeralo tak desivo. Napriek tomu tam bolo ľudí viac než dosť.

Fantastické je, že táto veková generácia dokázal urobiť dokonalú atmosféru. Jačali, pišťali, tešili sa, myslím, že prežívali jednoznačne najkrajšie momenty svojho života. Speváčku mali na hodinu a pol „iba pre seba“ a náležite si to vychutnali. V tomto je Selena Gomez jednoducho geniálna. Presne zacielená rana istoty, pričom si myslím, že tie deti dolu pod pódiom boli ochotné dať jej aj svoju dušu, keby o to požiadala. Tento biznis funguje stále rovnako, ako za našich mladých čias, decká majú svoje modly ku ktorým vzhliadajú a je to fajn. Princezná prišla k svojim poddaným a tí sa jej oddane klaňali.
Selena Gomez - Who Says

Otázkou ostáva, či bola náklonnosť na oboch stranách. Priznávam hneď na úvod, že som tam bol ako sprievod jedenásťročnej slečny a keď som videl jej rozžiarené oči, nekončiacu radosť a momentmi som sa bál, aby mi nezlomila väzy, keď sa mi natriasala na pleciach, bolo mi jasné, že to splnilo svoj účel. Celkom by ma však zaujímalo, či Selena Gomez a jej tím zaspávajú po každom takomto koncerte s čistým svedomím.

Dovolím si totiž uvažovať (a zdôrazňujem, že je to môj názor, ktorý nemám overený), že Selena počas hodiny a pol nezaspievala naživo ani slovo. Dedukujem to podľa toho, že keď sa prihovorila publiku do mikrofónu (urobila to 4x) nikdy ju nebolo poriadne počuť a to nehrala hudba. Čiže mala mizerne nastavený mikrofón, z ktorého bolo veľmi zle počuť to, čo hovorí a iba ťažko by s takýmito parametrami utiahla spev na celú halu. Nehovoriac už o tom, že pri tretej pesničke sa vôbec netriafala do textu a „dobiehala“ ústami samú seba. Možno jej krivdím, ale dovolím si tvrdiť, že po speváckej stránke mnoho vecí vyriešil playback a vynikajúce vokalistky.

Selena bola na scéne skôr ako magnet, ktorý priťahuje doláre. Kráska síce utiahla hodinu a pol na scéne, tuším, že sa štyrikrát prezliekla, snažila sa tancovať, ale tie choreografie boli hodné skôr tanečnej školy, než profesionálnej speváčky. Dokonca by som bol ochotný rešpektovať aj ten playback, keby ho vymenila za silnú tanečnú choreografiu. Robia to mnohí, ale v ich prípade, tam, kde som ochudobnený o spev, tam som obohatený o vizuálnu stránku.

V tomto prípade to jednoducho neplatilo. Selena vystúpila na jednoduchom pódiu, s kapelou, dvoma vokalistkami a dvoma tanečníčkami. Za nimi bola jediná veľkoplošná obrazovka, na ktorej sa premietali reklamy a klipy a v podstate sa odvíjal nejaký príbeh – speváčka otvára dvere a pomyselne tak fanúšikov vpúšťala do svojich komnát, čím vyplňovala prestávky na prezlečenie. Na čo tam však išli klipy počas jej vystúpenia, keď hľadisko zaplnili 130 cm vysoké deti, nechápem. Nedala sa jediná veľkoplošná obrazovka využiť na premietanie toho, čo sa deje na scéne, aby aj tí, mimo zlatej zóny pod pódiom videli, čo sa deje. Niekedy som mal až pocit, akoby Selena prišla do Viedne iba s nejakou „light“ verziou svojej show.
Selena Gomez -LIVE at VIENNA

Selena Gomez okrem toho nezanechala vo Viedni žiadne emócie. Ešte aj fakt, že „fanúšikovia ostali v jej srdci“ poslala publiku napísaný prostredníctvom veľkoplošnej obrazovke. Oddaným deťom sa prihovorila štyrikrát jednou vetou a celé to bolo strojené. Selena Gomez je jednoducho dokonalá značka, magnet na peniaze, miss bakelit – dokonalá, ale bez emócií.

Miestami som mal jednoducho pocit, akoby iba vystúpila z lietadla, odviezli ju do haly a po koncerte ju nasadili späť a odviezli na ďalšiu štáciu. Na rozdiel od detí pod pódiom, Gomezová si na ceste z talianskeho Milána do Viedne zabudla batôžtek s emóciami. Byť krásna a vlniť sa na pódiu, žiaľ nestačí. Mrzí ma len, že desať tisíc školopovinných dievčat pod pódiom na ňu pozeralo v presvedčení, že o pár rokov budú rovnako populárne, bohaté a krásne, ako ona.

Žiaľ, realita je celkom iná. Za Gomezovej úspechom stojí partia šikovných marketingových šialencov, ktorí jej dokážu vyskladať hudobný materiál, ten prostredníctvom 19 skladieb pretaviť do hodinu a pol trvajúcej show a s nálepkou detskej hviezdy ho predať do sveta. Úprimne, v utorok večer vo Viedni chýbala úprimnosť a priznávam, že lokálny Justin Bieber, ktorý Selene predskakoval (sorry, netuším jeho meno), aj napriek tomu, že mal na hlave presne toľko odtieňov farby, koľko oktáv v hlase mu napokon chýbalo k dokonalému výsledku, bol napokon z môjho pohľadu oveľa umeleckejším, úprimnejším a uveriteľnejším zážitkom.

Vrátim sa však na začiatok a zopakujem, že kategória publika, ktorá v hale prevládala, doslova zamdlievala nadšením. A to tu predsa ide. Takže minimálne z ich pohľadu sa ten večer vydaril a značka Selena Gomez si na mape sveta môže odškrtnúť ďalšiu úspešnú fajočku.

Zdroj foto: lazygirls.info


Hudobné CD z Hudobny.sk:


Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
Takychto ludi neznasam. Inych vedia urazat a krititovat ,ale na sabe sa nepozru Nechapem ako mohol niekto nieco taketo napisat Chlape taraz si nepraj stretnut Selenators

 

Diskusné príspevky (24)

Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
No ja mam uz mam svoj vek a selenu mam rada, ale tie komenty tu su hruuuza.Vsetko je to vec pohladu, jemu sa to nepacilo, vam ano, ale aby mlade dievcata nadavali panovi v rokoch do k.k.t.ov a chujov a podobne je uz troska vela.Myslim ze to ani pre Selenu neni dobra vizitka, ak sa jej fanusikovia nevedia normalne vyjadrovat, a najsilnejsim argumentom su urazky.
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
V utorok večer sa Viedňou niesol uhrančivý krik plný nadšenia a radosti. Tisícky dievčat a chlapcov vo veku žiakov prvého stupňa základných škôl sa do mestskej haly prišlo pozrieť na vystúpenie bábiky Seleny Gomez. Odkaz na článok: http://music.server.sk/koncerty-ako-bolo/selena-gomez-je-ako-miss-bakelit-dokonaly-produkt-/

úplné blbosti ! -_- asi ste tam neboli pri zmysloch alebo čo...všetci si to tam užívali !! až na teba ktorý asi tam spal a predstavoval si akú kritiku napíše na jej koncert. a že deti prvého stupňa ? Také som tam nevidela ;) Selena nespievala na playback a choreografiu mala výbornú. Ale ak si myslíš že je to na tanečnú školu tak choď za ňou a povedz jej že ty ju to naučíš lepšie lebo všetko vieš všade si bol..http://weheartit.com/entry/80253165/search?context_type=search&context_user=dimitroula2000&query=selena+crying+gif bez emócií si jedine ty :)) Teraz si pomyslíš že som nejaké decko ktoré prežíva chvílkové šialenstvo ala Selena Gomez ale nieje to tak, Selena to na pódiu prežívala spolu so Selenators a dala do toho všetko ;) a lokálny Bieber sa volá Daniel ;) keď niečo píšeš over si fakty..
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
Akože TY ju nepoznáš, ty si čítaš iba výmysli bulváru!! Pretože ju bolo velmi dobre počuť a ústami hýbala furt rovnako! A môžem to s istotou povedať pretože som bola hneď pod pódiom!! Ak si sedel niekde vzadu, tak asi to tam nebolo počuť cez ľudí, ktorí o nej vedia viac ako tie "story" a bolo tom oveľa viac "detí" z druhého stupňa a zo strednej a len tak mimochodom, poznám dosť ľudí, ktorí sú dospelí a išli tam dobrovolne!!! A hala bola zmenšená len pre to lebo rakúšania netušili koľko ľudí by na ňu chcelo ísť, dokonca ešte pridali pár miest navyše pre zvýšený záujem a poznám veľmi veľa ľudí, ktorí sú starší ako 1. stupeň ZŠ, ktorí ju chceli vydieť ale nemali sa ako dostať do Viedne alebo im to rodičia nedovolili. A keď som tak sledovala ľudí v sále tak som videla asi len dve skupinky nižšie ako 130cm, zvyšok mal vyše 160cm, viem to lebo mám 170cm + som stála na podpedkoch a pomaly som na ňu ani nevidela! Takže si tieto s prepačením sra*ky niekam strč!!
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
vy ste s prepáčením je**utý ???? ako v materskej škôlke ??? Vážne ?? to ča za chuja tam bolo že toto napísal asi ste tam enboli keďže toto píšete .. ťažko vypredá halu??? veď všetky miesta na sedenie a dtátie boli vypredané ako neviem o čom točíte a že same detičky ?? ako nehnevajte sa ale ja som tam stretol asi 6 deti pod vekobvú skupinu 10 rokov ostatných som stretol 14,15,16,17 ročných a aj 20 ročných selenators ... a že nespievala skoro naživo ??? ako vidno že ju nepoznáte že neviete čo je naživo a na playback samozrejme mala chvíle že spievala na playback lebo sa nestihne nadýchnuť ale všetko bolo naživo a že nevie tancovať ? ste trápny nenechajte sa vysmiať .. bože debilita slovenského národa ... toto musel napísať fakt nejaký zanedbalý troť čo na koncerte nebol ...
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
Ježíííš toto len úplny debil môže napísať .. fakt že ste boli na koncert aby ste napísali kritiku ? selena nespievala na playback !!! pretože fanúšikovia vedia čo je playback a čo je real -_- akoo toto ma dostalo jediné slovo uplne že jediné slovo čo ste napísali nieje pravda to akože vy ste neboli asi pri zmysloch fakt .. ste úbohý a trápny nič viac ... kokot o nej viete a znížujete sa na úroveň televízie markízi len toľko Vám na to poviem .. a ešte že nevie tancovať ?? Asi ste mali 60 rokov lebo sme v 21 storočí píše sa rok 2013 asi neviete čo sú moderné tance :)
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
Ja nemám slov na takých primitívnych slovenských chujov .. nenávidím celý slovenský národ !!! nenávidím !! Toto tuna čo píšete nieje ani slovo pravdy .. asi ste stali na záchode keď ste ju nepočuli .. ja som tam žiadne maličké deti nevidel taže ako nechápem o čom točíte dajte sa liečiť to Vám možno pomôže .. ale čo už bulvár sprostosti písal píše a písať aj bude :) totál vymyslené .. :)
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
a ešte že nezanechala emócie ??? Milióny fanúšikov ktorý boli na jej koncerte to cítili ešte mesiac po jej koncerte !!! že aké emócie nechala ... a nehovorím o tých čo tam neboli .. tým je to horšie ale vy tomu nechápete asi ste vyšli z narnie ..
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
Akože ak je Selena ako miss bakelit... akože ste blbý alebo čo ? Akože Selenators vedia že je dokonalá a vedia aj že je krajšia ako hocijaká bábika.... akože ludia prvého stupňa ?!!!!!! ste slepý blbý alebo že sa vôbec pýtam !!!!! určite sú tam aj deti ale najviac sú tam teenegeri... ty pako !!!! a Selena by nikdy neurobila fanúšikom že by spievala na playback !!!! NIKDY ! museli ste byť hluchý !!!!!!!! a ste trápny ako schody vo výťahu a aj tie sú zaujímavejšie !!!!!
Fotografia
Zuzana Peťková
pred 5 rokmi
Ten preužastný kokot čo tento článok napísal je naj naj naj večší kokot na celom svete pretože ani nevie čo je to vôbec za osobnosť .. Sel je nadherná talentovaá herečka,speváčka a tanečníčka a ten kto toto písal je prijebaný sprostý kokot čo mu asi rozjebem hubu ... Jebnema s takýchto hejterov a hovorte si o mne že neviem gramatiku a same hovadiny ale NIK mi na môjho idola nadávať nebudeš o to sa ja sama postarám -,- ...
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
Selena byla ve Vídni dokonalá! A když vám tak vadí tak na její koncert nechoďte... Protože teď tady jen kazíte lidem náladu...
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
Vy ste uplne sprosty ? Nemam slov k takym debilinam ako tu pisete jedine ci si ty si decko nie tam co tam boli aj starsi obycajny dementi -Lea
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
Jak vás to ještě může bavit? Furt jenom házíte špínu na ostatní, ale o vás nikdo nikdy neslyšel!!! Ona má fakt talent a je nádherná, takže si tu kritiku strčte někam!
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
a to že ju niekde nebolo počuť ste si mohli všimnuť že začali vrieskačť fanúšici aj ked hovorila aj ked chodila zo strany na stranu taže si najprv overtze fakty .. a potom kecajte ..
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
Božeee :DDD Někdo hrozně chytrej ;) .. Zkus se vžít do roli superstár, pak možná uvidíš, jaký to všechno je.. Nikdo není dokonalý.. Proč teda chodíš na její koncert, když se ti to nelíbilo a vůbec tě to nepotěšilo? Ztráta času ne..;)
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
BOŽE! Ja tak ľutujem tvoju dcéru! Že musi mat doma takého chuja ako si ty! Niekoho bez inteligencie!! Chuda dievča! Ja byť ňou tak by som sa s tebou už nerozprávala a nakopala ta!!!! A čože playback? Ty si nestál hneď pod ňou ako jana nepočul si aj to čo mikrofón nezachitil! Tak láskavo drz hubu!!! Ty kokot! Tancovala geniálne! Zatancuj aj ty tak! Dobre sa ti navaza do niekoho komu zdaleka nehladis ani na päty? Ha? Áno? Tak napíš svoj názor na papier a strc si ho do riti!!!!!!!! A už prestaň pisat takéto kokotiny jasné? Alebo di to radšej precitaj ešte raz aby to ten tvoj malicky mozoček pochoipil! I keď ty tam mas len nasrate od holubov a to du ešte pre teba luxusné vtáky! Čo blbe tá stvorilo? Asi praskol kondom čo???
Fotografia
Lola
pred 5 rokmi
Ako že vys te na čislo sprostý či čo ona je dokonalá pochopte to :3
Fotografia
Lucia
pred 5 rokmi
Na Selenin budúci koncert poprosím aby ste neužívali žiadnu omamnú látku pretože ak žiadne emócie nezanechala prečo by polovička ľudí v hale plakali hm? Dokým nenapíšete ďalší prijebaný článok overte si fakty napr.ako sa volal predkokan alebo o 130 cm ďeťoch mimochom čo ja som také žiadne nevidela... ľutujem vašu dcéru úprimne že jej nenecháte zbožňovať jej idol mali by ste sa pozrieť najprv na seba koľko ste toho dokázali až potom odsudzovať ostatných pochybujem že niekedy sa dostanete tam kde je ona,aj keď pochybujem že máte menej ako 50.mali by ste sa starať o vlastné problémy a Selenu nechať na pokoji,viem že vaša šanca na slávu ž vypršala ale nasrať Selenators rodinu znamená pre vás smrť! LEAVE SELENA AND SELENATORS ALONE!!!!
Fotografia
Marcinová -_-
pred 5 rokmi
Dementnejší článok som v živote nečítala ;)
Fotografia
Nicole
pred 5 rokmi
Bola som tam a boli tam deti 13+ a aj keby tam boli iba 5 ročné deti stále sa nemáš do toho čo starať :) Nezáviď :)
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
Prosím?! Okéy, tvoj názor ti rešpektujem.. ale nemusíš ho vešať na net tak ako každý skurvený hater!! -_- A s tými malými deťmi si to trochu prehnal nemyslíš?! Čo si ideš dokazovať? :O Že dokázala viac ako TY? :) Tak to áno.. DOKÁZALA!!!! A možem ti potvrdiť že spievať VIE!! Asi yb nebola teraz tam, kde je! Playback? Ktorí spevák ho nepoužil v živote? :O Čo ty o tom môžeš vedieť.. Nespievaš skoro každý druhý deň v nejakom inom štáte.. myslím že to robí pre nás, lebo miluje svojich Selenators aj keď je to veľmi vyčerpavajúce.. Takže láskovo sklapni a neohrňuj nad ňou nos. Nič tým nedokážeš. Selena má svoj veľký fanclub, ktorí ju vo všetkom podporuje :)
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
Neviem čo si ani kto si ale toto si si teda posral u všetkých Selenators ;-) .. A vážne že sa dostatočne nepodakovala len na plátne ?? ... No neviem či by si vládal spievať skoro každý skoro 20 pesničiek ( tým myslím aj skúšky) .. A zo seba robíš najväčšieho kritika -_- ... A prepáč neviem o žiadnej speváčke ktorá by nikdy nepoužila playback .. A neviem čo hovoríš o prvom stupni zš ked moja 25-ročná kamarátka ju počúva ... A neviem či ti niečo spravila ked ju musíš odcudzovať ... Dokázala toho viac než ty ! .. A ja teraz cítim na prvom stupni ked čítam tvoju kritiku ;-) .. Ako od malého decka .. Ktoré nič nedokázalo vo svojom (možno že aj úbohom živote ked nemá nič iné na práci ako rozčulovať všetkých ludí na okolo) živote ;-) .. Takže neodcudzuj iných a najskôr sa pozri na seba a svoj život .. ;-)
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
Takže je mi jasné, že niekto ako TY potrebuje nejako zabiť svoj (až príliš) voľný čas a preto si musí nájsť nejakú "zábavku" vo forme ohovárania tých, ktorý v živote niečo dokázali. Ale dávam do pozornosti, že poznám ľudí, ktorí radšej vložia energiu do zmysluplnejších vecí ako je osočovanie a vymýšľanie si klamstiev o slávnych ľudoch, ktorých vôbec aleže vôbec nepozná. Ani tu nebudem vypisovať aký si idiot pretože si myslím, že ti to už minimálne 50-krát v živote niekto povedal... Vieš ja ťa vlastne ľutujem a je smutné, že existujú ľudia ako ty! A prosím ťa- RADŠEJ UŽ NIKDY v živote nepíš nič na internet, pretože sa asi zabijem....... K***T!!!
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
Podľa mňa by sa mal k tomu vyjadriť aj J. Bieber :D
Fotografia
martin
pred 5 rokmi
podla mna je to osoba ktora moze este nieco ukazat koniec koncov bola nominovana vo viacero oceneni http://spravy.pozri.sk/clanok/Vyhlasili-nominacie-na-MTV-European-Music-Awards/225435 myslim ze MTV je zarukou ze tam nebudu davat nejake bludy..........
Tvoje meno:

Komentár:
Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 6 rokmi
Nemám vhodné oblečenie, musím si kúpiť novú karimatku, nechcem sa zbytočne potiť, mne netreba cvičiť... Aká je tvoja obľúbená výhovorka, keď sa ti nechce cvičiť?
pred 6 rokmi
Štvorročné dievčatko už teraz ide v šľapajach svojich slávnych rodičov.
pred 7 rokmi
Tvorcovia filmu pripravili pre záujemcov unikátnu súťaž. Odvážni návštevníci zaplatia za film vlastnou krvou, a to doslova!
pred 6 rokmi
Z mora sa vynoria obrovské príšery známe ako Kaiju a pustia sa do vojny s ľudstvom, ktorá si vyžiada milióny životov a ľudstvo na roky zaťaží.
pred 8 rokmi
Aston Martin V12 Zagato, ktorý bol oficiálne predstavený na Villa D’Este Concours d'Elegance vznikne v sérii 150 kusov.
pred 7 rokmi
Vo štvrtok večer zomrel po krátkej chorobe legendárny český režisér, scenárista a pedagóg Otakar Vávra.
pred 7 rokmi
Na svahoch "červenej planéty" sa koncom jari objavujú tmavé objekty, ktoré sa predlžujú smerom nadol, zotrvávajú počas leta, v zime miznú, no na jar sa opäť objavia.
pred 7 rokmi
Dexter je jeden z tých psychopatov, ktorý je v konečnom dôsledku géniom a ktorého by ste na prvý pohľad ohodnotili ako milého chlapca od susedov.
pred 2 rokmi
Producent filmu V zajatí démonov, James Wan prichádza s príbehom o neznámej hrozbe, ktorá číha v tme.
pred 5 rokmi
DEŇ NARCISOV: Dobrovoľníci rozdajú 1,2 milióna narcisových odznakov V doterajších 17 ročníkoch Dňa narcisov vyzbierala Liga proti rakovine 9 339 000 eur.

 
 
 

NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
Desmod prichádza s absolútnou novinkou!
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT
štvrtým štúdiovým albumom, ktorý vydá v októbri.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT